Butelki farmaceutyczne szklane - buteleczki hurt

Chcą Państwo nabyć wysokiej jakości opakowania dla farmacji w korzystnej cenie? Nasza firma specjalizuje się w imporcie butelek farmaceutycznych szklanych na hurt. Oferowane przez nas opakowania farmaceutyczne spełniają wszystkie wymogi jakościowe i bezpieczeństwa i są gotowe do natychmiastowego użycia (nie wymagają mycia przed napełnianiem). W naszej ofercie opakowań szklanych znajdziecie Państwo butelki do kropli, syropów, tabletek w różnych zakresach pojemności (m.in. 5, 30, 60, 100, 500 ml). Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług! 

Sprawdź naszą ofertę buteleczek farmaceutycznych szklanych

Butelki do kropli transparentne - DIN 18
Butelki do kropli transparentne - DIN 18

Butelki do kropli transparentne ze szkła boro-krzemianowego od 10 ml do 100 ml

Butelki ze szkła boro-krzemianowego (borosilicate) – bezbarwne. Zakres pojem

Płaskie butelki medyczne GL18; DIN28PP
Płaskie butelki medyczne GL18; DIN28PP

Płaskie butelki medyczne ze szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego od 30 ml do 500 ml

Płaskie butelki medyczne ze szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego (soda-lime-

Butelki do kropli - DIN 18 seria Cobalt Blue
Butelki do kropli - DIN 18 seria Cobalt Blue

Butelki ze szkła kobaltowego do kropli od 5 ml do 100 ml

Butelki ze szkła kobaltowego (cobalt blue). Zakres pojemności 5-100ml. Standard  szyjki DIN 18 (GL18).

Zakrętki do butelek DIN 28PP, pompki, atomizery
Zakrętki do butelek DIN 28PP, pompki, atomizery

Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą jakościowych zakrętek do butelek szklanych. Proponowane produkty stanowią szczelne i bezpieczne zamknięcie

Zakrętki do butelek DIN 18, kroplomierze, atomizery
Zakrętki do butelek DIN 18, kroplomierze, atomizery

Oferowane przez naszą firmę zakrętki i kroplomierze to produkty najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Zostały wykonane z nietoksycznych i ekologicznych tworzyw, które nie mają negatywnego

Butelki do syropu transparentne - DIN 28 PP
Butelki do syropu transparentne - DIN 28 PP

Butelki ze szkła boro-krzemianowego do syropu transparentne od 30 ml do 1000 ml

Butelki ze szkła boro-krzemianowego (borosilicate) – bezbarwne. Zakres poj

Butelki do tabletek i kapsułek
Butelki do tabletek i kapsułek

Butelki ze szkła do tabletek i kapsułek od 60 ml do 500 ml

Butelki ze szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego (soda-lime-silica) w kolorze amber. Zakres pojemnośc

Butelki do syropów oranżowe - DIN 28 PP
Butelki do syropów oranżowe - DIN 28 PP

Butelki ze szkła do syropów oranżowe od 60 ml do 500 ml

Butelki ze szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego (soda-lime-silica) w kolorze amber. Zakres pojemności 3

Butelki do kropli oranżowe - DIN 18
Butelki do kropli oranżowe - DIN 18

Butelki do kropli od 5ml do 100 ml

Butelki ze szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego (soda-lime-silica) w kolorze amber. Zakres pojemności 5-100ml. Standard szyjki

Trwałe i bezpieczne butelki farmaceutyczne i kosmetyczne szklane

Proponowane przez nas butelki szklane farmaceutyczne na hurt zostały precyzyjnie wykonane z wysokiej jakości szkła. Dzięki temu preparaty znajdujące się wewnątrz opakowań są odporne na działanie światła oraz innych czynników zewnętrznych. Każda buteleczka szklana jest nietoksyczna i nie wpływa w negatywny sposób na umieszczone w niej substancje. Dokładamy również wszelkich starań, by ceny oferowanych przez nas produktów były jak najniższe. Zakupując butelki farmaceutyczne w hurcie u nas, możecie Państwo być pewni, że relacja ceny i jakości naszych opakowań dostępnych w różnych pojemnościach (np. 30 ml) jest racjonalna.

Najważniejsze zalety szklanych buteleczek farmaceutycznych

Zastanawiają się Państwo, dlaczego warto zainwestować w pojemniki dla farmacji, które sprzedajemy? Warto mieć świadomość, że artykuły te odznaczają się różnymi walorami. Odpowiednio dobrana szklana butelka farmaceutyczna doskonale zabezpiecza przechowywany w niej specyfik przed rozlaniem i zepsuciem. Szczelne zamknięcie, w które zaopatrzono modele o różnych pojemnościach (np. 30 ml), uniemożliwia przypadkowe zażycie produktu przez dzieci.

Opakowania z naszej oferty są łatwe w czyszczeniu. Bez problemu poddają się procesowi wyjałowienia. Dzięki temu spełniają najwyższe standardy higieniczne. Buteleczki szklane farmaceutyczne odznaczają się trwałością hydrolityczną. W praktyce oznacza to odporność na uwalnianie do wody substancji mineralnych znajdujących się na powierzchni szkła.

Pojemniki dla farmacji, które sprzedajemy, można nabyć w rozmaitych kształtach. Różni je także wielkość. Do najpopularniejszych modeli należą farmaceutyczne buteleczki szklane o pojemności 30 ml.

Butelki farmaceutyczne z przezroczystego i barwionego szkła

W asortymencie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć rozmaite opakowania. Dostępne są tutaj artykuły z przezroczystego oraz przyciemnianego szkła. Te pierwsze zapewniają pacjentom możliwość regularnego kontrolowania poziomu zawartości leku bez konieczności otwierania butelki. Modele barwione natomiast doskonale chronią specyfik leczniczy przed światłem.

Serdecznie zapraszamy do zakupu pojemników dla farmacji o pojemności od 5 i 30 do 500 ml. Zapewniamy szybką, miłą i profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne rabaty.